Żarówka halogenowa OSRAM 64662 - 300W/230V GY9.5 M/38
Kod produktu: 4052899015449
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 300 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GY9,5 |
| Temperatura barwowa | 2900ºK |
| Strumień świetlny | 5000 lm |
| Średnica (d) | 15 mm |
| Długość całkowita (L) | 80 mm |
| Odległość (a) | 46,5 mm |
| Żywotność | 2000 h |