Żarówka halogenowa OSRAM 64656 HLX - 275W/24V G6.35 FNT
Kod produktu: 4050300023120
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 275 W |
| Napięcie | 24 V |
| Trzonek | G6,35 |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Średnica (d) | 13,5 mm |
| Długość całkowita (L) | 55 mm |
| Odległość (a) | 33 mm |
| Żywotność | 75 h |