Żarówka halogenowa OSRAM 64640 HLX - 150W/24V G6.35 FCS A1/216
Kod produktu: 4050300006727
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 150 W |
| Napięcie | 24 V |
| Trzonek | G6,35 |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Średnica (d) | 11,5 mm |
| Długość całkowita (L) | 50 mm |
| Odległość (a) | 32 mm |
| Żywotność | 50 h |