Żarówka halogenowa OSRAM 64637 EBV - 100W/12V GZ6.35 A1/271
Kod produktu: 4008321352071
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 100 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | GZ6,35 |
| Strumień świetlny | - |
| Średnica (d) | 51 mm |
| Długość całkowita (L) | 42 mm |
| Odległość (a) | 32 mm |
| Żywotność | 1500 h |