Żarówka halogenowa OSRAM 64621 HLX - 100W/12V PG22
Kod produktu: 4050300535531
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 100 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | PG22 |
| Strumień świetlny | 3600 lm |
| Średnica (d) | 11,5 mm |
| Długość całkowita (L) | 48 mm |
| Odległość (a) | 18 mm |
| Żywotność | 2000 h |