Żarówka halogenowa OSRAM 64620 - 150W/15V GZ6.35 EFR-5
Kod produktu: 4050300797397
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 150 W |
| Napięcie | 15 V |
| Trzonek | GZ6,35 |
| Strumień świetlny | - |
| Średnica (d) | 50 mm |
| Długość całkowita (L) | 42 mm |
| Odległość (a) | 32 mm |
| Żywotność | 500 h |