Żarówka halogenowa OSRAM 64615 HLX - 75W/12V GZ6.35 EFN A1/230
Kod produktu: 4050300006796
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 75 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | GZ6,35 |
| Strumień świetlny | - |
| Średnica (d) | 51 mm |
| Długość całkowita (L) | 42 mm |
| Odległość (a) | 32 mm |
| Żywotność | 50 h |