Żarówka halogenowa OSRAM 64610 HLX - 50W/12V G6.35 BRL A1/220
Kod produktu: 4050300006697
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 50 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | G6,35 |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Średnica (d) | 11,5 mm |
| Długość całkowita (L) | 44 mm |
| Odległość (a) | 30 mm |
| Żywotność | 50 h |