Żarówka halogenowa OSRAM 64583 - 1000W/230V R7s P2/20
Kod produktu: 4050300249094
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1000 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | R7s |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 27000 lm |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (L) | 114,2 mm |
| Długość żarnika | 68 mm |
| Żywotność | 300 h |