Żarówka halogenowa OSRAM 64580 - 1000W/230V R7s P1/12
Kod produktu: 4050300006888
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1000 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | R7s |
| Temperatura barwowa | 3400ºK |
| Strumień świetlny | 35000 lm |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (L) | 127,1 mm |
| Długość żarnika | 85 mm |
| Żywotność | 15 h |