Żarówka halogenowa OSRAM 64576 - 1000W/230V GX6.35 P2/17
Kod produktu: 4052899274532
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1000 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GX6,35 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 28000 lm |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (L) | 67,5 mm |
| Odległość (a) | 38 mm |
| Żywotność | 75 h |