Żarówka halogenowa OSRAM 64571 - 800W/230V R7s DXX P2/13
Kod produktu: 4050300014180
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 800 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | R7s |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 21000 lm |
| Średnica (d) | 17 mm |
| Długość całkowita (L) | 74,9 mm |
| Długość żarnika | 20 mm |
| Żywotność | 75 h |