Żarówka halogenowa OSRAM 64540 - 650W/230V GX6.35 BVM P1/13
Kod produktu: 4052899158221
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 650 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GX6,35 |
| Temperatura barwowa | 3400ºK |
| Strumień świetlny | 20000 lm |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (L) | 57,5 mm |
| Odległość (a) | 30 mm |
| Żywotność | 15 h |