Żarówka halogenowa OSRAM 64514 - 300W/120V GX6.35 CP/96
Kod produktu: 4008321746139
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 300 W |
| Napięcie | 120 V |
| Trzonek | GX6,35 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 8100 lm |
| Średnica (d) | 18,5 mm |
| Długość całkowita (L) | 53 mm |
| Odległość (a) | 27 mm |
| Żywotność | 75 h |