Żarówka halogenowa OSRAM 64319 Z/C 45-15 - 45W/6.8V 6.6A PK30d
Kod produktu: 4008321345578
Opis i parametry techniczne
Korzyści ze stosowania produktu
- Ograniczony koszt pracy i konserwacji dzięki długiej trwałości
- Natychmiastowa i stała ilość światła przez cały okres trwałości lampy
- Praca bez migotania
- Bez rtęci
Obszar zastosowań
- Oświetlenie lotnisk
Cechy produktu
- Ściemnialne
- Na życzenie dostępne z kombinacjami złącz A, B, C/Z
- Moc promieniowania podczerwonego zapewniająca oświetlenie w najgorszych warunkach
Instrukcja bezpieczeństwa
Aby zapobiec obrażeniom ciała lub stratom materialnym, żarówki halogenowe mogą być eksploatowane tylko w odpowiednich oprawach, wyposażonych w odpowiednie elementy zabezpieczające (siatki itp.) gwarantujące, ze w przypadku pęknięcia żarówki nie wydostaną się żadne części / odłamki, oraz że podczas eksploatacji nie będzie wydostawać się promieniowanie nadfioletowe. Musi być również umieszczony znak ostrzegawczy informujący, że żarówka jest źródłem dużej ilości ciepła. Szczegółowe informacje dostępne na żądanie.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 45 W |
| Napięcie znamionowy | 6,8 V |
| Prąd lampy | 6,6 A |
| Trzonek | PK30d |
| Średnica (d) | 13,5 mm |
| Długość bez trzonka | 32,0 mm |
| Odległość (a) | 20 mm |
| Żywotność | 1500 h |
| Dozwolona pozycja pracy | s 90 |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA