Żarówka halogenowa OSRAM 64292 XIR - 150W/22,8V G6.35
Kod produktu: 4008321330598
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 150 W |
| Napięcie | 22,8 V |
| Trzonek | G6,35 |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (L) | 44 mm |
| Odległość (a) | 30 mm |
| Żywotność | 600 h |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA