Żarówka halogenowa OSRAM 64275 - 35W/6V G4 M/137
Kod produktu: 4050300258690
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 35 W |
| Napięcie | 6 V |
| Trzonek | G4 |
| Strumień świetlny | 760 lm |
| Średnica (d) | 9 mm |
| Długość całkowita (L) | 40 mm |
| Odległość (a) | 26 mm |
| Żywotność | 50 h |