Żarówka halogenowa OSRAM 64265 HLX - 30W/6V G4
Kod produktu: 4008321107053
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 30W |
| Napięcie | 6 V |
| Trzonek | G4 |
| Strumień świetlny | 765 lm |
| Średnica (d) | 9 mm |
| Długość całkowita (L) | 31 mm |
| Odległość (a) | 19,5 mm |
| Żywotność | 100 h |