Żarówka halogenowa OSRAM 64261 - 30W/12V G6.35 M/130
Kod produktu: 4050300220529
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 30 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | G6,35 |
| Strumień świetlny | 750 lm |
| Średnica (d) | 11,5 mm |
| Długość całkowita (L) | 44 mm |
| Odległość (a) | 30 mm |
| Żywotność | 50 h |