Żarówka halogenowa OSRAM 64260 - 30W/12V PG22 M/185
Kod produktu: 4050300099798
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 30 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | PG22 |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Średnica (d) | 9 mm |
| Długość całkowita (L) | 40 mm |
| Odległość (a) | 14 mm |
| Żywotność | 50 h |