Żarówka halogenowa OSRAM 64222 - 10W/6V PG22
Kod produktu: 4050300327273
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 10 W |
| Napięcie | 6 V |
| Trzonek | PG22 |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Średnica (d) | 9 mm |
| Długość całkowita (L) | 44 mm |
| Odległość (a) | 14 mm |
| Żywotność | 300 h |