Żarówka OSRAM PARATHOM LED PIN30 2,6W/840 230V G9 Cool White
Kod produktu: 4058075626010
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Równomierny rozsył światła we wszystkich kierunkach
- Długa trwałość do 15 000 godzin
- 4-letnia gwarancja
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2,6 W (zamiennik 30W) |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | G9 |
| Strumień świetlny | 320 lm |
| Barwa światła | Cool White |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 52 mm |
| Średnica | 15 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| klasa efektywności energetycznej | E |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA