Żarówka OSRAM LED VALUE CLASSIC B40 5,5W/840 FR E14 Cool White - matowa
Kod produktu: 4052899973367
Opis i parametry techniczne
W oświetleniu ogólnym lampy LED VALUE firmy OSRAM mogą być zamiennikiem żarówek tradycyjnych i halogenowych. Lampy LED produkowane są w technologii Quick Light, która zapewnia natychmiastowy start i osiągnięcie pełnego strumienia świetlnego natychmiast po włączeniu, są odporne na wstrząsy i wibracje, nie emitują promieniowania UV ani podczerwieni.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 5,5 W (zamiennik 40 W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E14 |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła | Cool White |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 106 mm |
| Średnica | 38 mm |
| Żywotność | 10000 h |
| Ściemnianie | NIE |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA