Żarówka OSRAM LED VALUE CLASSIC A75 10W/865 FR E27 Cool Daylight - matowa
Kod produktu: 4052899971035
Opis i parametry techniczne
W oświetleniu ogólnym lampy LED VALUE firmy OSRAM mogą być zamiennikiem żarówek tradycyjnych i halogenowych. Lampy LED produkowane są w technologii Quick Light, która zapewnia natychmiastowy start i osiągnięcie pełnego strumienia świetlnego natychmiast po włączeniu, są odporne na wstrząsy i wibracje, nie emitują promieniowania UV ani podczerwieni.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 10W (zamiennik 75W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1080 lm |
| Barwa światła | Cool Daylight - Dzienne |
| Temperatura barwowa | 6500ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 115 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Znamionowa liczba włączeń | 100000 |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Ściemnianie | NIE |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA