Żarówka LEDVANCE SPOT LED PAR38 GL 120 30° DIM 15,2W/827 E27 Warm White
Kod produktu: 4099854071270
Opis i parametry techniczne
Energooszczędny, ledowy zamiennik halogenowej żarówki PAR38. Najważniejsze zalety to bardzo małe zużycie energii, bardzo długa żywotność, brak promieniowania podczerwonego i UV, odporność na wstrząsy i wibracje, bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw, możliwość ściemniania.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 15,2 W (zamiennik 120 W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1035 lm |
| Światłość | 2800 cd |
| Kąt rozsyłu światła | 30° |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 134 mm |
| Średnica | 122 mm |
| Żywotność | 25000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 100000 |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA