Żarówka LEDVANCE SPOT LED PAR30 GL 75 36° DIM 10W/927 E27 Warm White
Kod produktu: 4099854071195
Opis i parametry techniczne
Energooszczędny zamiennik halogenowej żarówki PAR30. Najważniejsze zalety to bardzo małe zużycie energii, bardzo długa żywotność, brak promieniowania podczerwonego i UV, odporność na wstrząsy i wibracje, bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw, możliwość ściemniania.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 10,0W (zamiennik 75W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 633 lm |
| Światłość | 1500 cd |
| Kąt rozsyłu światła | 36° |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 90 |
| Wysokość | 93 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Żywotność | 25000 h |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
Pliki do pobrania