Żarówka LEDVANCE SPOT LED PAR20 GL DIM 50 36° 6,4W/927 E27 Warm White
Kod produktu: 4099854071133
Opis i parametry techniczne
Energooszczędny zamiennik halogenowej żarówki PAR20 o mocy 50W. Najważniejsze zalety to bardzo małe zużycie energii, bardzo długa żywotność, brak promieniowania podczerwonego i UV, odporność na wstrząsy i wibracje, bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw, możliwość ściemniania.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 6,4 W (zamiennik 50 W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Światłość | 750 cd |
| Kąt rozsyłu światła | 36° |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | >90 |
| Wysokość | 88 mm |
| Średnica | 65 mm |
| Żywotność | 25000 h |
| Ściemnianie | TAK |
| Liczba cykli włączeniowych | 100000 |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA