Żarówka LEDVANCE PARATHOM MR16 35 36° DIM 4,9W/840 12V 4000°K GU5,3 Cool White
Kod produktu: 4058075431430
Opis i parametry techniczne
Żarówki LED MR16 mogą być stosowane jako alternatywa dla 12V żarówek halogenowych. Charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii, bardzo długą żywotnością, są odporne na wstrząsy i wibracje, nie emitują promieniowania UV i bliskiej podczerwieni. Są idealne do ekonomicznych, stałych rozwiązań oświetleniowych wykorzystywanych w zastosowaniach domowych i komercyjnych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4,90 W (zamiennik 35W) |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | GU5,3 |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Światłość | 560 cd |
| Kąt rozsyłu światła (stopnie) | 36° |
| Barwa światła | Cool White (Chłodnobiała) |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 90 |
| Wysokość | 46 mm |
| Średnica | 51 mm |
| Żywotność | 25000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 100 000 |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Ściemnianie | TAK |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA