Żarówka LEDVANCE LED SPOT MR11 GL DIM 20 36° 4,5W/927 345lm 12V GU4 Warm White ściemnialna
Kod produktu: 4099854050268
Opis i parametry techniczne
Żarówki LED MR11 z trzonkiem GU4 mogą być stosowane jako alternatywa dla żarówek halogenowych na napięcie 12V. Charakteryzują się wyjątkowo małym zużyciem energii i długą trwałością.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4,5 W (zamiennik 35 W) |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | GU4 |
| Strumień świetlny | 345 lm |
| Światłość | 500 cd |
| Kąt rozsyłu światła (stopnie) | 36° |
| Barwa światła | Warm White (Ciepłobiała) |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 90 |
| Wysokość | 38 mm |
| Średnica | 35 mm |
| Żywotność | 25000 h |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA