Żarówka LED OSRAM LEDINESTRA 40 4,8W/827 230V FR 50cm S14s
Kod produktu: 4058075607170
Opis i parametry techniczne
Zamiennik tradycyjnej żarówki liniowej LINESTRY o mocy 40W. Wysoka trwałość oraz bardzo niskimi pobór mocy przynosi oszczędności do 80% w porównaniu z żarówką tradycyjną.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4,8 W |
| Ekwiwalentna moc żarówki | 40 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | S14s |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Długość | 500 mm |
| Średnica | 29 mm |
| Liczba włączeń | 100000 |
| Żywotność | 15000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
Pliki do pobrania