Żarówka LED LEDVANCE P CLA 100 11W/827 Clear E27 1521LM FIL Warm White
Kod produktu: 4099854069819
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Lampy wyposażone w innowacyjną technologię „włókien” LED
- Wygląd, wymiary i strumień świetlny porównywalne z tradycyjnymi żarówkami lub żarówkami halogenowymi
- Bardzo niskie zużycie energii
- Brak promieniowania UV i podczerwonego w wiązce światła
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania
- Łatwy montaż zamiast zwykłych żarówek
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 11 W (zamiennik 100 W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1521 lm |
| Skuteczność świetna | 138 lm/W |
| Kąt rozsyłu światła | 320° |
| Barwa światła | Warm White (ciepłobiała) |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 105 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
Pliki do pobrania