Żarówka LED 2W/830 12V 30mm GU4 DO OPRAW MEBLOWYCH - BARWA CIEPŁA WOJ13782 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ13782
Opis i parametry techniczne
Żarówki LED z trzonkiem G4 to bardzo dobry zamiennik dla żarówek halogenowych w oczkach meblowych, charakteryzują się bardzo małym poborem mocy oraz bardzo długą żywotnością.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2 W (zamiennik 19 W) |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | G4 |
| Strumień świetlny | 190 lm |
| Barwa światła | CIEPŁA |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Żywotność | 17000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| Wymiary | 30x17 mm |