Żarówka 0060650 PAR56 SP LED BIAŁA SUPERIA 2000lm 12V AC 20W/865 IP68 SYLVANIA - żarówka do basenów
Kod produktu: 5410288606507
Opis i parametry techniczne
Niskonapięciowa lampa LED PAR56 przeznaczona jest do pracy w oprawach pod wodą, do oświetlania basenów, fontann itp.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 20,0 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | zaciski śrubowe |
| Temperatura barwowa | 6500ºK |
| Strumień świetlny | 2000 lm |
| Kąt rozsyłu światła (stopnie) | 95° |
| Średnica (d) | 177 mm |
| Długość całkowita (L) | 107 mm |
| Żywotność | 25000 h |
| Klasa energetyczna | F |