ŻARÓWKA PAR16 LED CERAMICZNA PREMIUM 10W/860 GU10 120º BARWA ZIMNA WOJ14310 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ14310
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 10 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GU10 |
| Strumień świetlny | 930 lm |
| Barwa światła | ZIMNA |
| Temperatura barwowa | 6000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Żywotność | 17000 h |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Średnica | 50 mm |
| Długość (L) | 56 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |