ŻARÓWKA LED ŚWIECOWA 6W/860 E14 160º BARWA ZIMNA WOJ13027 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ13027
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 6 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E14 |
| Strumień świetlny | 560 lm |
| Barwa światła | ZIMNA |
| Temperatura barwowa | 6000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 160° |
| Żywotność | 17000 h |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Średnica | 37 mm |
| Długość (L) | 100 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |