ŻARÓWKA LED KULKA 4W/860 E27 160º BARWA ZIMNA WOJ13033 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ13033_4W
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 340 lm |
| Barwa światła | ZIMNA |
| Temperatura barwowa | 6000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 160° |
| Żywotność | 17000 h |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Średnica | 45 mm |
| Długość (L) | 83 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |