ŻARÓWKA LED GLS MILKY 11W/830 E27 COG 300º BARWA CIEPŁA WOJ14364 SPECTRUM (op. 10 szt)
Kod produktu: WOJ14364
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 11 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1450 lm |
| Barwa światła | CIEPŁA |
| Temperatura barwowa | 3000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 300° |
| Żywotność | 17000 h |
| Skuteczność świetlna | 131 lm/W |
| Średnica | 67 mm |
| Długość (L) | 122 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | E |