ŻARÓWKA LED GLS 4,9W E27 270º CZERWONA WOJ14605 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ14605
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4,9 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | - |
| Barwa światła | CZERWONA |
| Temperatura barwowa | - |
| Wskaźnik oddawania barw | - |
| Kąt rozsyłu | 270° |
| Żywotność | 17000 h |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Średnica | 50 mm |
| Długość (L) | 93 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | - |