ŻARÓWKA LED GLS 13W/840 E27 270º BARWA NEUTRALNA WOJ14102 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ14102
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 13 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1250 lm |
| Barwa światła | NEUTRALNA |
| Temperatura barwowa | 4000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 270° |
| Żywotność | 17000 h |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Średnica | 60 mm |
| Długość (L) | 118 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |