ŻARÓWKA DO BRAM WJAZDOWYCH I GARAŻOWYCH T22 25W/24V E14
Kod produktu: 3451001634492
Opis i parametry techniczne
Żarówka do sygnalizacji w automatycznych bramach wjazdowych i garażowych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 25 W |
| Napięcie | 24 V |
| Trzonek | E14 |
| Strumień świetlny | 230 lm |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | - |
| Długość | 48 mm |
| Średnica | 22 mm |
| Żywotność | 2000 h |
| Ściemnianie | TAK |