Świetlówka liniowa OSRAM T8 LUMILUX L36W/827-1
Kod produktu: 4050300518114
Opis i parametry techniczne
Świetlówki T8 przystosowane są do pracy z tradycyjnymi statecznikami i zapłonnikami lub statecznikami elekronicznymi.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 36 W |
| Trzonek | G13 |
| Strumień świetlny | 3100 lm |
| Barwa światła | 827 - LUMILUX INTERNA |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80...89 |
| Długość bez trzonka pinowego | 970 mm |
| Średnica rury | 26 mm |
| Żywotność | 20000 h |