Świetlówka liniowa OSRAM T8 LUMILUX L30W/865
Kod produktu: 4050300518015
Opis i parametry techniczne
Świetlówki T8 przystosowane są do pracy z tradycyjnymi statecznikami i zapłonnikami lub statecznikami elekronicznymi.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 30 W |
| Trzonek | G13 |
| Strumień świetlny | 2350 lm |
| Barwa światła | 865 - LUMILUX dzienna |
| Temperatura barwowa | 6500ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80...89 |
| Długość bez trzonka pinowego | 895 mm |
| Średnica rury | 26 mm |
| Żywotność | 20000 h |