Świetlówka liniowa OSRAM T8 LUMILUX L18W/830
Kod produktu: 4050300517810
Opis i parametry techniczne
Świetlówki T8 przystosowane są do pracy z tradycyjnymi statecznikami i zapłonnikami lub statecznikami elekronicznymi.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 18 W |
| Trzonek | G13 |
| Strumień świetlny | 1350 lm |
| Barwa światła | 830 - LUMILUX ciepłobiała |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80...89 |
| Długość bez trzonka pinowego | 590 mm |
| Średnica rury | 26 mm |
| Żywotność | 20000 h |