Świetlówka liniowa OSRAM LUMILUX T2 FM 6W/730 W4.3x8.5d - 7mm
Kod produktu: 4008321157546
Opis i parametry techniczne
Świetlówki miniaturowe FM umożliwiają konstrukcję filigranowych opraw oświetleniowych. Idealne do zastosowania w nowoczesnych displey'ach akrylowych. Wersja LUMILUX® zapewnia wysoką skuteczność świetlną oraz bardzo dobry wskaźnik oddawania barw.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 6 W |
| Trzonek | W4,3x8,5d |
| Strumień świetlny | 330 lm |
| Barwa światła | 730 - LUMILUX ciepłobiała |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 70...79 |
| Długość bez trzonka pinowego | 218,3 mm |
| Średnica rury | 7 mm |
| Żywotność | 8000 h |