Świetlówka LEDVANCE ST8-0,9M LEDTUBE T8 EM Food 7.9 W/833 900 mm NATURA 76 750LM 220-240V - MIĘSNA
Kod produktu: 4099854045226
Opis i parametry techniczne
CECHY PRODUKTU I KORZYŚCI
- Żywność wygląda świeżo i apetycznie bez jej nierzeczywistego upiększania
- Prosty i bezpieczny zamiennik dla świetlówek nie wymagający wymiany konwencjonalnego układu zasilającego (SK)
- Aż do 60 % oszczędności energii (w porównaniu ze świetlówkami T8 ze SK)
- Ochrona przed odpryskami dzięki specjalnej powłoce PET
- Wsparcie wdrażania koncepcji HACCP od produkcji do prezentacji
- Lampa nie ugina się dzięki rurce wykonanej ze szkła
- Prezentacja potraw m.in. sklepy mięsne, piekarnie, supermarkety czy przetwórcy mięsa
- Nadaje się do temperatur otoczenia od -20 do +50°C
- Odpowiednio dopasowany rozkład widmowy (porównywalny z T8 FL NATURA 76)
- Zamiennik LED klasycznych świetlówek T8 z trzonkiem G13 do stosowania w oprawach z tradycyjnym układem zasilającym (CCG) lub do zasilania sieciowego
- Rurka lampy wykonana ze szkła z zabezpieczeniem przed odłamkami z myślą o zastosowaniach w przemyśle spożywczym
- Certyfikat VDE przyznany zgodnie z normą IEC62776
- Stopień ochrony: IP20
- Zamiennik świetlówek z trzonkiem G13
- Bez rtęci, zgodne z RoHS
- Przeznaczone do eksploatacji z konwencjonalnymi układami zasilającymi oraz niskostratnymi układami zasilającymi
- Gdy zostaną użyte do wymiany świetlówki T8, całkowita wydajność energetyczna i rozsył światła zależą od projektu systemu oświetleniowego.
- Nieprzystosowane do pracy z elektronicznymi układami zasilającymi.
- Możliwa praca w zastosowaniach zewnętrznych w odpowiednich oprawach odpornych na wilgoć zgodnie z kartą katalogową i instrukcją instalacji.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 7,9 W (zamiennik świetlówki 30W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | G13 |
| Strumień świetlny | 750 lm |
| Kąt rozsyłu światła (stopnie) | 190º |
| Barwa światła | NATURA |
| Temperatura barwowa | 3300ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość bez trzonka pinowego | 900 mm |
| Średnica | 26,7 mm |
| Żywotność | 50000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 200 000 |
| Klasa efektywności energetycznej | - |
| Ściemnianie | NIE |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA