Świetlówka LEDVANCE DULUX LED SQ28 EM & AC MAINS V 13W/3000K 230V GR8 1350lm MATOWA
Kod produktu: 4058075822573
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Łatwa instalacja
- Niskie zużycie energii
- Łatwa wymiana lamp dzięki kompaktowej konstrukcji
- Możliwe bezpośrednie zasilanie z sieci 230 V AC
Obszary zastosowań
- Oświetlenie ogólne – dla temperatur otoczenia w zakresie -20…+45 °C
- Supermarkety i domy towarowe
- Przejścia i korytarze
- Hotele, restauracje
Cechy produktu
- LED replacement for conventional compact fluorescent lamps for use in CCG luminaires or on AC mains
- Trwałość: do 30 000 h
- Jednotrzonkowa, trzonek 2-kołkowy wtykowy GR8
- Stopień ochrony: IP20
- Lampy niezawierające rtęci
Porady dotyczące bezpieczeństwa
- Nieodpowiednie do pracy w połączeniu szeregowym.
- Zakres temperatury roboczej DULUX LED jest ograniczony. W przypadku wątpliwości co do przydatności aplikacji, przed instalacją należy zmierzyć temperaturę Tc max na produkcie.
Instrukcja bezpieczeństwa
Odpowiednie wyłącznie do pracy przy temperaturze wewnątrz oprawy oświetleniowej wynoszącej do 35°C.
Nie są przeznaczone do zasilania przez tradycyjne i niskostratne stateczniki magnetyczne.
Nieodpowiednie do pracy w połączeniu szeregowym.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 13 W |
| Ekwiwalent świetlówki | 28 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | GR8 |
| Strumień świetlny | 1350 lm |
| Barwa światła | Warm White (ciepło białe) |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Kąt rozsyłu światła | 130º |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | >80 |
| Długość | 204,0 mm |
| Średnica | 202,0 mm |
| Żywotność | 30000 h |
| Liczba włączeń | 200000 |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
Pliki do pobrania