Świetlówka LEDVANCE DULUX LED D/E 13 HF & AC MAINS V 6W/3000K 230V G24q-1 600lm MATOWA
Kod produktu: 4058075821934
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Łatwa instalacja
- Niskie zużycie energii
- Łatwa wymiana lamp dzięki kompaktowej konstrukcji
- Możliwe bezpośrednie zasilanie z sieci 230 V AC
Obszar zastosowań
- Oświetlenie ogólne w miejscach o temperaturach otoczenia od –20 do +45 °C
- Supermarkety i domy towarowe
- Przejścia i korytarze
- Hotele, restauracje
- Zastosowania zewnętrzne - tylko w odpowiednich oprawach
Cechy produktu
- Lampy LED jako zamienniki konwencjonalnych kompaktowych świetlówek do zastosowania w oprawach zasilanych za pomocą stateczników elektronicznych lub napięcia sieciowego
- Stopień ochrony: IP20
- Trwałość: do 30 000 h
- Jednotrzonkowa, trzonek 4-kołkowy wtykowy G24q
- Obrotowy trzonek wokół osi pionowej (± 90°)
- Lampy niezawierające rtęci
Instrukcja bezpieczeństwa
Zakres temperatury roboczej DULUX LED jest ograniczony. W przypadku wątpliwości co do przydatności aplikacji, przed instalacją należy zmierzyć temperaturę Tc max na produkcie.
Nie są przeznaczone do zasilania przez tradycyjne i niskostratne stateczniki magnetyczne.
Nieodpowiednie do pracy w połączeniu szeregowym.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 6 W |
| Ekwiwalent świetlówki | 13 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | G24q-1 |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Barwa światła | Warm White (ciepłobiałe) |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Kąt rozsyłu światła | 120º |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | >80 |
| Długość | 142,80 mm |
| Średnica | 33,0 mm |
| Żywotność | 30000 h |
| Liczba włączeń | 200000 |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
Pliki do pobrania