Świetlówka LEDVANCE DULUX LED D10 EM & AC MAINS V 5W/4000K 230V G24d-1 MATOWA
Kod produktu: 4058075823075
Opis i parametry techniczne
Korzyści ze stosowania produktu
- Szybka, prosta i bezpieczna wymiana bez zmiany okablowania
- Niskie zużycie energii
- Łatwa wymiana lamp dzięki kompaktowej konstrukcji
Obszar zastosowań
- Oświetlenie ogólne w miejscach o temperaturach otoczenia od –20 do +45 °C
- Supermarkety i domy towarowe
- Przejścia i korytarze
- Hotele, restauracje
- Zastosowania zewnętrzne - tylko w odpowiednich oprawach
Cechy produktu
- Lampy LED jako zamienniki konwencjonalnych kompaktowych świetlówek do zastosowania w oprawach zasilanych za pomocą stateczników klasycznych lub napięcia sieciowego
- Stopień ochrony: IP20
- Trwałość: do 30 000 h
- Jednotrzonkowa, trzonek 2-kołkowy wtykowy G24d
- Obrotowy trzonek wokół osi pionowej (± 90°)
- Lampy niezawierające rtęci
Instrukcja bezpieczeństwa
- Zakres temperatury roboczej DULUX LED jest ograniczony. W przypadku wątpliwości co do przydatności aplikacji, przed instalacją należy zmierzyć temperaturę Tc max na produkcie.
- Nieodpowiednie do pracy w połączeniu szeregowym.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 5 W |
| Ekwiwalent świetlówki | 10 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | G24d-1 |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Barwa światła | Cool White (chłodno białe) |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Kąt rozsyłu światła | 120º |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | >80 |
| Długość | 110,0 mm |
| Średnica | 35,0 mm |
| Żywotność | 30000 h |
| Liczba włączeń | 200000 |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
Pliki do pobrania