Świetlówka LED TUBE T8 SMD 2835 8,5W/830 G13 28x600mm glass 850lm BARWA CIEPŁA WOJ22300_8.5W SPECTRUM - OP.(25 szt)
Kod produktu: WOJ22300_8.5W
Opis i parametry techniczne
Ledowa świetlówka liniowa TUBE 8,5 W o trzonku G13. Charakteryzuje się wysoką skutecznością świetlną 100 lm/W. Świeci światłem o ciepłej barwie (3000K), które sprzyja relaksowaniu się i odpoczynkowi, sprawiając że oświetlane pomieszczenie jest bardziej przytulne. Szeroki kąt świecenia 270° zapewnia równomierne oświetlenie pomieszczeń.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 8,5W (zamiennik świetlówki 18W) |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | G13 |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Kąt rozsyłu światła (stopnie) | 270º |
| Barwa światła | CIEPŁA |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 600 mm |
| Średnica | 28 mm |
| Żywotność | 26000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa energetyczna | F |