Świetlówka LED OSRAM ST8E-1,2M 16W/840 220-240V EM ENTRY G13 1800LM 4000K
Kod produktu: 4058075817975
Opis i parametry techniczne
Świetlówki LED to alternatywa dla klasycznych świetlówek T8 w oprawach z magnetycznym układem zapłonowym (CCG). Solidne i trwałe, dają równomierne światło, pozwalają oszczędzić do 65% energii. Nadają się do pracy w niskich temperaturach. Ich wymiana za tradycyjne świetlówki T8 nie wymaga zmiany instalacji oprawy, wystarczy wymienić starter, który jest w zestawie. Nie przystosowane do pracy z elektronicznymi układami zasilającymi.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 16 W (zamiennik świetlówki 36W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | G13 |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Kąt rozsyłu światła (stopnie) | 200º |
| Barwa światła | Cool White |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość bez trzonka pinowego | 1200 mm |
| Średnica | 25,6 mm |
| Żywotność | 30000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 15 000 |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Ściemnianie | NIE |